Τελικά Αποτελέσματα Διαγωνισμού Γυμνασίου - Λυκείου

Τελικά Αποτελέσματα Διαγωνισμού Γυμνασίου - Λυκείου

Ανακοινώνονται τα αποτελέσματα του 29ου Πανελληνίου Διαγωνισμού Φυσικής Λυκείου και του 7ου Πανελληνίου Διαγωνισμού Φυσικής Γυμνασίου.

Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν και τους ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη τους!

Θα ακολουθήσει νεώτερη ανακοίνωση για τις εκδηλώσεις βράβευσης ανά πόλη, οι οποίες θα διεξαχθούν προσεχώς. 

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών

 

ΛΥΚΕΙΟ   Κατεβάστε το pdf file

ΓΥΝΑΣΙΟ

Α ΤΑΞΗ 

Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ
1 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝ. ΠΥΡΓΟΥ 2ο ΠΑΤΡΑ
3 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Σ.Π.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
4 ΚΑΝΤΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5 ΤΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 5ο ΛΑΡΙΣΑ
6 ΜΙΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΔ.ΓΥΜΝ. ΡΑΠΤΟΥ 6ο ΛΑΡΙΣΑ
7 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΖΩΗ - ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 7ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8 ΡΗΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 8ο ΑΘΗΝΑ
9 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ 9ο ΠΑΤΡΑ
10 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 10ο ΠΑΤΡΑ
11 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 11ο ΑΘΗΝΑ
12 ΓΙΑΚΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΕΡΩΝ 12ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
13 ΡΟΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 13ο ΑΘΗΝΑ
14 ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 14ο ΠΑΤΡΑ
15 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 15ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 16ο ΑΘΗΝΑ
17 ΤΣΟΠΑΝΕΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 17ο ΑΘΗΝΑ
18 ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18ο ΓΥΜ. ΠΑΤΡΩΝ 18ο ΠΑΤΡΑ
19 ΤΖΕΡΕΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟΥ 19ο ΑΘΗΝΑ
20 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 20ό ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21 ΠΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 21ο ΑΘΗΝΑ
22 ΧΑΛΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 22ο ΑΘΗΝΑ
23 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 3ο ΓΥΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 23ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
24 ΧΡΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 24ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
25 ΜΠΑΣΙΛΙΟΥΣ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΜΝΤΟΥΧ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜ. ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 25ο ΑΘΗΝΑ
26 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜ. ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ 26ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
27 ΚΕΛΕΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 27ο ΑΘΗΝΑ
28 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΠΘ 28ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
29 ΝΑΤΣΙΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 29ο ΑΘΗΝΑ
30 ΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 30ό ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
31 ΑΞΑΡΗΣ ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 31ο ΑΘΗΝΑ
32 ΣΧΟΙΝΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ - ΕΛΕΝΗ ΚΟΣΜΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 32ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
33 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΕΡΩΝ 33ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
34 ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β' ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ 34ο ΑΘΗΝΑ
35 ΠΑΤΣΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΗΣ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 35ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
36 ΝΕΛΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 36ο ΑΘΗΝΑ
37 ΜΠΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 37ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
38 ΛΑΜΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 38ο ΠΑΤΡΑ
39 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜ ΠΥΡΓΟΥ 39ο ΠΑΤΡΑ
40 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ 4 ο  ΓΥΜΝ.ΛΑΡΙΣΑΣ 40ό ΛΑΡΙΣΑ
41 ΚΟΤΣΑΝΗ ΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 41ο  
42 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ = ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 42ο ΑΘΗΝΑ
43 ΤΖΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔ.ΓΥΜΝ. ΡΑΠΤΟΥ 43ο ΛΑΡΙΣΑ
44 ΑΛΜΠΟΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 44ο ΑΘΗΝΑ
45 ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜ ΠΥΡΓΟΥ 45ο ΠΑΤΡΑ
46 ΡΟΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2ο ΓΥΜΝ.ΛΑΡΙΣΑΣ 46ο ΛΑΡΙΣΑ
47 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 47ο ΑΘΗΝΑ
48 ΜΑΛΙΟΥΦΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3ο ΓΥΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ 47ο ΠΑΤΡΑ
49 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ ΕΥΑΝΘΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 47ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
50 ΚΡΙΝΤΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 50ό ΑΘΗΝΑ
51 ΜΑΝΔΗΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΓΥΜ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ 50ό ΑΘΗΝΑ
52 ΠΕΡΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΕΓΙΟ "ΔΕΛΑΣΑΛ" ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
53 ΚΥΦΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
54 ΛΙΟΥΠΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΖΗΣΗΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
55 ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΔ.ΓΥΜΝ. ΡΑΠΤΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
56 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΔ.ΓΥΜΝ. ΡΑΠΤΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
57 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΜΑΤΙΚΟ ΠΑ.ΜΑΚ. ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
58 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
59 ΜΠΕΡΜΠΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
60 ΚΑΛΥΒΑ ΔΑΝΑΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
61 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΛΛΑΔΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
62 ΤΖΙΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
63 ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝ.ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
64 ΣΙΔΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΥΡΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
65 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜ. ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
66 ΤΕΡΨΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΜΑΤΙΚΟ ΠΑ.ΜΑΚ. ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
67 ΛΩΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
68 ΡΟΚΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜ ΠΥΡΓΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
69 ΣΙΝΔΙΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΙΝΔΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
70 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
71 ΜΗΤΣΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΓΥΜ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
72 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΆΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΠΘ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
73 ΦΡΑΓΚΑΝΕΣΤΗΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
74 ΜΠΑΡΤΣΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
75 ΔΕΛΗΟΛΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
76 ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
77 ΛΩΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
78 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
79 ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
80 ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΚΠ. ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
81 ΜΠΙΡΜΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 68ο ΓΥΜ. ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
82 ΓΟΥΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
83 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
84 ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
85 ΖΑΓΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜ ΠΥΡΓΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
86 ΚΟΤΖΙΑΓΚΙΑΟΥΡΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
87 ΣΚΑΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
88 ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
89 ΔΕΛΗΟΛΑΝΗ ΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
90 ΜΠΑΓΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
91 ΚΩΝΣΤΑ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
92 ΤΡΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΘΑΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
93 ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ -ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΓΥΜ. ΣΚΥΡΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
94 ΑΦΕΝΤΑΚΗΣ ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο Δ.Σ ΧΑΝΙΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ ΚΡΗΤΗ

 

Β ΤΑΞΗ

Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ
1 ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 1ο ΑΘΗΝΑ
2 ΣΒΑΡΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΔ.ΓΥΜΝ.ΡΑΠΤΟΥ 2ο ΛΑΡΙΣΑ
3 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ 3ο ΠΑΤΡΑ
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 4ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6 ΚΑΠΡΟΣ ΑΒΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ 6ο ΠΑΤΡΑ
7 ΜΠΟΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8 ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ 8ο ΠΑΤΡΑ
9 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι.Μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 9ο ΑΘΗΝΑ
10 ΛΙΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
11 ΚΙΒΙΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ 11ο ΑΘΗΝΑ
12 ΚΟΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ 12ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
13 ΜΥΛΩΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ 13ο ΠΑΤΡΑ
14 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜ. ΑΙΓΙΟΥ 14ο ΠΑΤΡΑ
15 ΚΟΥΜΠΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1ο ΓΥΜ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16 ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 16ο ΠΑΤΡΑ
17 ΠΡΑΠΑ ΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 17ο ΑΘΗΝΑ
18 ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι.Μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 18ο ΑΘΗΝΑ
19 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜ. ΒΑΡΗΣ 19ο ΑΘΗΝΑ
20 ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΔΡΑ 20ό ΚΡΗΤΗ
21 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 10ο ΓΥΜΝ.ΛΑΡΙΣΑΣ 21ο ΛΑΡΙΣΑ
22 ΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16ο ΓΥΜ. ΑΘΗΝΩΝ 22ο ΑΘΗΝΑ
23 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 23ο ΑΘΗΝΑ
24 ΚΩΣΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 24ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
25 ΕΜΙΡΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΑΗΣ - ΠΑΛΛΑΔΙΟ 25ο ΑΘΗΝΑ
26 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4 ο  ΓΥΜΝ.ΛΑΡΙΣΑΣ 26ο ΛΑΡΙΣΑ
27 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΟΡΑΗΣ - ΠΑΛΛΑΔΙΟ 27ο ΑΘΗΝΑ
28 ΠΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ 28ο ΑΘΗΝΑ
29 ΛΙΑΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 29ο ΚΡΗΤΗ
30 ΜΙΡΑΖΤΣΙΣΚΙ ΜΠΟΙΚΟ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 54ο ΓΥΜ. ΑΘΗΝΩΝ 30ό ΑΘΗΝΑ
31 ΜΠΟΥΡΝΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 31ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
32 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 32ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
33 ΙΚΙΜΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 33ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
34 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΓΥΜ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 34ο ΑΘΗΝΑ
35 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 35ο ΑΘΗΝΑ
36 ΛΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 36ο ΑΘΗΝΑ
37 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α' ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 37ο ΑΘΗΝΑ
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 38ο ΑΘΗΝΑ
39 ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ 39ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
40 ΛΥΣΣΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ  ΚΟΛΛΕΓΙΟ 40ό ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
41 ΚΡΑΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
42 ΠΟΛΥΞΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
43 ΒΑΔΕΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΓΥΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
44 ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΒΑΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
45 ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
46 ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ  ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
47 ΖΑΡΙΔΑΚΗ ΞΑΝΘΗ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
48 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΔΑΝΑΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
49 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
50 ΓΚΕΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
51 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
52 ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
53 ΑΠΑΤΣΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΜΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑ.ΜΑΚ. ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
54 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α' ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
55 ΜΠΟΖΑΝΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΙΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
56 ΤΖΑΛΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 5ο ΓΥΜ. ΙΛΙΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
57 ΜΟΙΡΟΥ ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ SAINT PAUL ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
58 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
59 ΜΟΣΧΟΥ ΖΩΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΓΥΜ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
60 ΚΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜ.ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
61 ΧΑΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Σ.Π. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
62 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
63 ΚΑΡΑΣΜΑΪΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
64 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
65 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
66 ΓΡΟΥΣΠΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΙΑΣ 7ο ΓΥΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ
67 ΡΟΚΚΑ ΜΑΡΙΑ - ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ

 

Γ ΤΑΞΗ 

Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
1 ΑΜΟΙΡΑΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ   ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1ο
2 ΡΑΠΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 2ο
3 ΞΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3ο
4 ΡΗΓΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 6ο ΓΥΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ 4ο
5 ΜΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 1ο ΓΥΜ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 5ο
6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΚΠ. ΔΟΥΚΑ 6ο
7 ΜΑΛΙΓΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 7ο
8 ΤΕΡΛΕΜΕΣ ΣΠΥΡΟΣ ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΟΣ 4ο ΓΥΜ. ΚΟΜΜΟΤΗΝΗΣ 8ο
9 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 9ο
10 ΡΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ 10ο
11 ΧΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Ι.Μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 11ο
12 ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ = ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Γ. ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 12ο
13 ΓΚΑΡΙΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 13ο
14 ΓΡΥΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 14ο
15 ΚΑΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15ο
16 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 16ο
17 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΔ.ΓΥΜΝ.ΠΡΑΠΤΟΥ 17ο
18 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 17ο
19 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ο Δ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18ο
20 ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΑΗΣ - ΠΑΛΛΑΔΙΟ 19ο
21 ΔΑΝΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ 20ό
22 ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΓΥΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 21ο
23 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 22ο
24 ΣΠΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 23ο
25 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι.Μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 24ο
26 ΜΠΑΡΤΣΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Ι.Μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 25ο
27 ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΘΩΜΑΣ Π.Γ. ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 26ο
28 ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ ΖΩΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ι.Μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 27ο
29 ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΩΘΗΣΗ 28ο
30 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 29ο
31 ΜΙΧΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΥΑΓΟΡΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Γ. ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 30ό
32 ΠΑΛΛΑΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 31ο
33 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7ο ΓΥΜ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 32ο
34 ΤΑΜΑΡΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 33ο
35 ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΟΛΕΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α' ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 34ο
36 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 34ο
37 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 1ο ΓΥΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 35ο
38 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ 36ο
39 ΜΠΑΡΜΠΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΠΥΡΟΣ Ι.Μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 37ο
40 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 38ο
41 ΧΙΩΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Ι.Μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 39ο
42 ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 40ό
43 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 40ό
44 ΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ο ΓΥΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
45 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΕΠΑΙΝΟΣ
46 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΠΑΙΝΟΣ
47 ΚΑΡΑΪΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΠΑΙΝΟΣ
48 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Π.Γ. ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
49 ΚΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑ.ΜΑΚ. ΕΠΑΙΝΟΣ
50 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΑΗΣ - ΠΑΛΛΑΔΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
51 ΒΑΣΙΛΑ   ΜΥΡΣΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
52 ΧΑΙΝΤΙΝΟΛΛΙ ΑΛΓΚΕΝ ΜΠΑΡΔΟΣ 1ο ΓΥΜΝ.ΕΛΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
53 ΜΠΑΜΠΞΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
54 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
55 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΠΑΙΝΟΣ
56 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
57 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
58 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
59 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι.Μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
60 ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΠΑΙΝΟΣ
61 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΠΑΙΝΟΣ
62 ΤΖΑΡΤΖΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΠΑΙΝΟΣ
63 ΝΙΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΠΑΙΝΟΣ
64 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
65 ΜΙΧΑΛΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ = ΘΕΟΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι.Μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
66 ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΑΣΤΕΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΠΑΙΝΟΣ
67 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 3ο ΓΥΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
68 ΤΕΡΨΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
69 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ

 

 

Share this Post:

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σχόλια